• Gökhan Zorer 0530 529 08 18
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

İstanbul ve Yıldızları Spor Kulübü olarak sporun kaliteli ve sağlıklı insan yetiştirmedeki öneminin bilincine sahip bir vizyon ile yola çıktık. Kendimizi sürekli geliştirme felsefesini bir ödev olarak benimseyerek hem çocuklara hem de yetişkinlere yüzme dersleri veriyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren sağlıklı bireyler yetiştirmenin, sporu ve yüzmeyi sevdirmenin, bu branşta süreklilik sağlayarak ülke sporuna ulusal ve uluslararası alanlarda başarılı sporcular kazandırmanın öncelikli hedeflerimiz olduğunun vurgusunu her fırsatta belirterek velilerimiz, sporcularımız, üyelerimiz ile birlikte güzel bir aile olmayı başardık.

Çocuk eğitimlerinde 3,5 yaş itibariyle, yetişkinlerde ise sınırsız yaş grubuna kadar eğitim veriyor ve işimiz gerçekten severek yapıyoruz. Gerek çocuk gerek yetişkinlerde ulusal müsabakalarda yer alarak bireylerin hayatta kendilerine hedef koymaları, kendilerini sürekli geliştirmeleri ve kazanma-kaybetme duygularını spor ile birlikte yaşayarak tüm bu kazanımları sağlıklı bir şekilde edinmelerini sağlıyoruz.

Sağlık tüm hedeflerimizin başında gelse de başarı da hedeflerimiz arasında en az sağlık kadar ilk sırada yer alıyor diyebiliriz. Bu nedenle eğitimlerimiz tecrübeli kadromuzla, modern eğitim sisteminden geri kalmadan, disiplinli ve bilinçli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Spor hayatta kazanmayı ve kaybetmeyi en güzel öğreten olgudur. Biz profesyonel eğitmen kadromuzla yüzme branşında her türlü ipi göğüsleyebilecek güçlü karakterler yetiştirmeyi, özgüveni sağlam, etrafına pozitif enerjiler yayan ve sporun kazanımlarını günlük hayatlarına yansıtabilen bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün söylediği; “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.” sözünün de her zaman zihinlerinin kenarında bulunduğu ve bir neslin yetişmesinde olabildiğince bu sözün aşılanması konusunda yapabileceğimiz tüm katkıyı, var olan tüm gücümüzle sağlayacağımıza söz veririz.

Saygılarımızla


©2011-2021 Tüm Hakkı Saklıdır. İstanbul ve Yıldızları Spor Kulübü